Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Złoty Wiktor, srebrna Kasia…

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Już po raz 11. na stadionie ostrowskiej Stali rozegrano Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. Ostatni raz w tej formule, bo w kolejnym roku do szkół podstawowych wracają klasy siódme i ósme.

Wręcz rewelacyjnie w tej imprezie spisała się nasza dwójka reprezentantów.

Wiktor Bogacki z klasy VI wzniósł się na wyżyny swoich możliwości i został podwójnym złotym medalistą Mistrzostw. Najpierw bezkonkurencyjny był w rzucie piłeczką palantową, gdzie osiągnął znakomity rezultat ponad 53 metry. Godzinę później po znakomitej walce zwyciężył w biegu           na 1000 m. z czasem 3,07 sek. Tym samym stawał dwa razy na najwyższym stopniu podium.

Również świetnym wynikiem , może pochwalić się Kasia Binek , która w biegu na 600m. wywalczyła srebrny medal. Kasia zameldowała się na mecie z czasem 1,58 sek.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom wywalczonych medali i znakomitych rezultatów.