Wtorek, 23.4.2024
Name days: Ilona / Jerzy / Wojciech
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Grudzień to niezwykły miesiąc. Przynosi nam radość, a z nią Mikołaja oraz tak oczekiwane przez wszystkich Święta Bożego Narodzenia. Co roku wiec zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w rodzinnym świątecznymkonkursie. Robiliśmy już ozdoby choinkowe, anioły, betlejemskie szopki, choinki, Mikołaje. Stroiliśmy sale lekcyjne, a przepiękne i pomysłowe prace zawsze zdobiły szkolny korytarz. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną i naukę zdalną, konkurs przeniósł się do domów naszych uczniów. Tym razem dzieci dekorowały okna swojego pokoju zdobiąc je wycinakami, kolorowymi witrażami, światełkami i innymi pomysłowymi ozdobami. Dziękujemy wszystkim Artystom, którzy aktywnie włączyli się w ten szkolny projekt podtrzymując naszą droszewską tradycję świąteczną. Gratulujemy pomysłów i życzymy pięknych, zdrowych, pachnących choinką Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie.

Do zobaczenia w Nowym Roku!

M.K.