Wtorek, 23.4.2024
Name days: Ilona / Jerzy / Wojciech
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Droszew tenisem stołowym stoi !

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Miłą niespodziankę sprawili uczniowie Naszej Szkoły, podczas mistrzostw powiatu w tenisie stołowym.

Drużyna w składzie; Karolina Mądry i Maria Frankiewicz oraz Maksymilian Mądry i Marcin Płotek , wywalczyli   po znakomitych pojedynkach brązowe medale. Zawody, które odbywały się 16 października  w Raszkowie, stały na bardzo wysokim poziomie i każde mecze były bardzo zacięte. Nasza drużyna chłopców była nawet o krok od wywalczenia złotego krążka mistrzostw.

Warto dodać, że obydwie drużyny chłopców i dziewcząt z Droszewa, wcześniej zostały zwycięzcami w Mistrzostwach Miasta i Gminy Nowe Skalmierzyce, które odbywały się w Szkole Podstawowej w Gostyczynie

Również nasze starsze drużyny w składzie Katarzyna Binek i Jagoda Bartoszek  oraz Wiktor Bogacki i Mateusz Tabaka świetnie spisali się w mistrzostwach na szczeblu gminnym. Odpowiednio zdobywając srebrne i złote medale.