Czwartek, 25.4.2024
Name days: Jarosław / Marek
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     

W ramach zajęć świetlicy uczennice: Karolina Jaśkiewicz z klasy VII i Jagoda Bartoszek z klasy VIII wzięły udział w ogólnopolskim konkursie na plakat „Stop dla narkotyków, alkoholu, papierosów i dopalaczy”.

     Zorganizowany konkurs był częścią projektu „Stres a nasz mózg – walka do wygrania”. Cały projekt oraz konkursy objęte są honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosty Konińskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, grupy SuperBelfrzy  oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. Patronat medialny sprawuje Głos Nauczycielski  oraz TV Wielkopolska.

     Miło nam poinformować, iż Jagoda  zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy  sukcesu i życzymy wielu kreatywnych pomysłów !!!

     Wręczenie nagród oraz dyplomów odbyło się 15 marca o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie  podczas podsumowanie Światowego Tygodnia Mózgu. ”.
      Wszyscy uczestnicy podsumowania zostali zaproszeni na wystawę nagrodzonych prac konkursowych, prezentację ulotek antystresowych zaprojektowanych przez uczniów klasy III TOR z ZSEU w Żychlinie, do kącika antystresowego przygotowanego przez Wydawnictwo IBIS oraz na chwilę refleksji przy kawie i słodkim poczęstunku.

      Dziękujemy za wyjątkowo miłe przyjęcie !

http://biologiazblondynka.blogspot.com/2019/03/15-marca-2019-r.html