Wtorek, 23.4.2024
Name days: Ilona / Jerzy / Wojciech
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Wizyta Mikołaja w naszej szkole

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

6 grudnia, tradycyjnie już, uczniów naszej szkoły oraz przedszkolaków odwiedził Mikołaj. W tym dniu wszystkie dzieci były ubrane na czerwono, miały załozone czerwone czapki. Wszyscy uczniowie powitali Mikołaja piosenką z repertuaru Arki Noego "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". Następnie Karolina i Marysia przeprowadziły quiz swiąteczny, nagdradzając prawidlowe odpowiedzi słodkimi niespodziankami. Mikołaj miał także dla wszystkich dzieci niespodzianki, w tym roku były to bilety do kina, bowiem 10 grudnia cała szkoła udała się do kina Helios. Młodsze dzieci oglądały film "Grinch", a starsze "Fantastyczne zwierzęta". Dziękujemy Mikołajowi i Radzie Rodziców za tak miły prezent :)