Czwartek, 25.4.2024
Name days: Jarosław / Marek
Idź do strony głównej Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Droszewie

Rodzinne spotkania w Droszewie

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej   w Droszewie na czele z Dyrektor Panią Lidią Bielą  w dniach 25 i 26 stycznia b.r. podejmowała wspaniałych gości: rodziców, babcie i dziadków. To dla swoich najbliższych uczniowie klas I – III wraz z opiekunami przygotowali wzruszający program artystyczny. Na scenie panował wyjątkowo świąteczny nastrój - scenografia, muzyka, kolorowe stroje i przede wszystkim wspaniała gra aktorska dzieci sprawiły, że znów było magicznie, nastrojowo, wyjątkowo… Babcie i dziadkowie naszych uczniów ze wzruszeniem i łezką w oku wspominali chwile, gdy dawno temu stawiali pierwsze kroki na szkolnych scenach. Dziś dumnie patrzą na dzieci i wnuki, które  rozwijają swoje artystyczne pasje. Spotkanie było okazją do podziękowań za miłość i wsparcie, które dzieci otrzymują każdego dnia.                               

    Po zakończonej uroczystości rodzice uczestniczyli w spotkaniu z pedagogiem szkolnym na temat: „Budowanie poczucia własnej wartości u dziecka ”, natomiast na babcie i dziadków czekał słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Ponadto z inicjatywy przewodniczącego Rady Rodziców Pana Karola Frąszczaka  w tym roku dzieci mogły zaprezentować się na specjalnie zbudowanej na tę  okazję scenie.

   Podczas spotkania zebrani goście mieli okazję wesprzeć działalność fundacji – Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z serca dziękujemy za wsparcie tej akcji charytatywnej.

   Rodzice i Dziadkowie są najważniejszymi osobami w życiu dzieci, dlatego w podzięce za okazane dobro, ciepło i miłość przesyłamy życzenia zdrowia i wszystkiego, co najlepsze!