
Mimo deszczowej pogody, 14 czerwca bawiliśmy się znakomicie podczas naszego Festynu Rodzinnego. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: wioska indiańska, eksperymenty chemiczne, kącik beauty i florystyczny, konkurencje sportowe, występy uczniów i przedszkolaków, kolorowe święto barw oraz pełna emocji loteria fantowa, której główną nagrodą był rower. Dziękujemy za obecność naszym gościom: Panu Aleksandrowi Liebertowi – Zastępcy Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce, sołtysom Kurowa, Gałązek Wielkich i Trkusowa, Panu Danielowi Mitule – Kierownikowi Referatu Oświaty oraz Pani Klaudii Bogackiej – Radnej Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację wydarzenia: pracowników szkoły, Rady Rodziców, Kół Gospodyń Wiejskich w Droszewie, Kurowie, Trkusowie, Gałązkach Wielkich, Gałązkach Małych i Miedzianowie oraz naszych sponsorów – Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich „Gospodyni”, firmy DAW-POL, firmy AMK-AGRO, Grupy Producentów Warzyw z Trkusowa, Ferm Kałużny, restauracji „Nastrojowa” i „Jesionowy Dwór”, Pupil Foods, Studio Figura w Pleszewie, Przetwórstwa Mięsnego Jacek Bzderek, firmy Matys Sport, firmy Farb-Bud, firmy Forint Centrum BHP oraz wszystkich darczyńców wspierających naszą inicjatywę.Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, uśmiech i wspaniałą atmosferę. Do zobaczenia za rok!