Czerwcowy biwak w naszej szkole



Z piątku na sobotę (29/30.05) uczniowie klas 4–8 uczestniczyli w biwaku integracyjnym.
Nie zabrakło podchodów , ogniska i pieczenia kiełbasek , wspólnego biesiadowania przy muzyce , zajęć sportowych oraz wieczornej zabawy w chowanego .
Po nocy pełnej wrażeń rozpoczęliśmy dzień od porannej gimnastyki, a następnie przygotowaliśmy zdrowe śniadanie , na które zaprosiliśmy rodziców .
Jak zwykle było mnóstwo zabawy, integracji, współpracy i niezapomnianych chwil!