Finał zajęć matematyczno-kulinarnych



W piątek 29. maja klasy 4–6 zakończyły zajęcia matematyczno-kulinarne.
Wspólnie upiekliśmy 3 pyszne ciasta jogurtowe , odmierzając składniki, przeliczając proporcje i dopasowując je do wymiarów blach. Dzięki temu połączyliśmy naukę matematyki z praktyką i dobrą zabawą!
Nie zabrakło radości, zaangażowania i uśmiechów. Wszyscy chętnie pracowali, a efekty były naprawdę smaczne!