X Gminny Konkurs Matematyczny - miejsce na podium !



W piątek 29. maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Gminnym Konkursie Matematycznym „Sprytnie i logicznie, więc matematycznie” ,który odbył się w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach.
Miło nam poinformować, że nasza uczennica Zuzanna zajęła II miejsce w kategorii klas 7!
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie!