
Prace powstałe z odpadów to doskonały przykład pomysłowości i kreatywnego działania dzieci, które potrafią zamienić zwykłe materiały w coś wyjątkowego! Za swoją kreatywność nagrody odebrali: Alicja i Maciej z kl.2, którzy zdobyli ex aequo III miejsce oraz Marlena z kl.3 wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za udział! Na zdjęciu prace Janka, Oliwiera, Stasia z kl.1, Macieja, Gabriela, Wiktorii, Marii, Alicji z kl.2 oraz Moniki i Marleny z kl. 3