Święto Konstytucji 3 maja



W czwartek 30. kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych świąt narodowych.
Uczniowie klas 1–7 oraz przedszkolaki przygotowali przepiękny program artystyczny. Na początku wspólnie odśpiewano hymn państwowy, nie zabrakło patriotycznych pieśni oraz kilku słów o tym, czym jest konstytucja i dlaczego jest tak ważna.
To była wyjątkowa i wzruszająca lekcja patriotyzmu.